Aktualności

 

To jest stara wersja serwisu www IFE.

 

 

Nowa wersja znajduje sie tu:

 

 

www.ife.p.lodz.pl

 

SUMMER SCHOOL WITH CAMPUS EUROPAE - THESSALONIKI 2015

 

Where? Thessaloniki, Greece
When? 24 – 30 August, 2015
Who? Business/Economics and Engineering/Computing students (BA and MA)

Main topics
Professional Orientation and Guidance; Entrepreneurship; Entrepreneurial skills and attitudes; Social Economy and Innovation; Creative Industry; Cultural and Social Diversity as a modern production force

Attachments:
Download this file (Summer_school_Info.pdf)Summer_school_Info.pdf358 kB

 

W semestrze zimowym i letnim na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych prowadzony jest kurs przygotowawczy z języka francuskiego dla kandydatów zainteresowanych polsko-francuskimi studiami MBA, do uczestnictwa w którym chcielibyśmy zaprosić wszystkich zainteresowanych studentów Uniwersytetu Łódzkiego, Politechniki Łódzkiej oraz Akademii Sztuk Pięknych z III roku studiów licencjackich, I i II roku studiów magisterskich oraz absolwentów.

Nasze spotkania są świetną okazją do pogłębienia wiedzy z zakresu kultury i społeczeństwa francuskiego oraz udziału w konwersacjach na poziomie zaawansowanym. Oferowany kurs umożliwia opanowanie języka w stopniu pozwalającym na podjęcie studiów polsko-francuskich MBA, które nieprzerwalnie od ponad 20 lat cieszą się dużą popularnością.

Wszelkie informacje możecie Państwo uzyskać pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Serdecznie zapraszamy!

 

    

Jeśli lubisz śpiewać, podróżować i masz ochotę poznać ciekawych ludzi
oraz wspaniale się bawić… Przyjdź do nas!

Aby śpiewać z nami nie musisz mieć wykształcenia muzycznego ani znać nut. Wystarczy, że przyjdziesz na jedną z prób, które odbywają się w każdą środę i piątek o godzinie 19.00 w Sali Lustrzanej (OZ-1) w budynku Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej przy ul. Piotrkowskiej 266 (naprzeciwko katedry).
 
Więcej informacji znajdziesz na www.chor.p.lodz.pl

 

Uwaga Studenci, którzy nie zrobli jeszcze szkolenia BHP!

 

W celu uzyskania dostęp do Multimedialnego Kursu BHP należy po zalogowaniu się do platformy WIKAMP (www.edu.p.lodz.pl) wybrać IFE w bloku Wirtualne Wydziały. Na wyświetlonej stronie widnieć będzie kurs o nazwie "BHP". Wewnątrz kursu znajdują się linki do wersji: - polskojęzycznej “BHP”, gdzie po wejściu w link należy podać klucz dostępu w polu "IFE luty 2015 PL", który brzmi: BHPife15 - anglojęzycznej „Occupational Health & Safety Training”, gdzie po wejściu w link należy podać klucz dostępu w polu "IFE February 2015 EN", który brzmi: IFEbhp15

Multimedialny Kurs BHP dostępny będzie w terminie do 01.03.2015 r.

Niezaliczenie kursu w wyznaczonym terminie skutkować będzie brakiem rejestracji na kolejny semestr. W razie problemów z wyświetlaniem kursu, zaleca się wyłączenie programów blokujących "wyskakujące okienka" oraz aktualizacje oprogramowania Adobe Flash Player.

 

Zapraszamy do udziału w Szkole letniej w Nantes we Francji. Możliwe do otrzymania do 24 punktów ECTS!

Informacje w załączeniu.

Attachments:
Download this file (Summer Term 2015.pdf)Summer Term 2015.pdf584 kB

 

Informujemy, że na stronie www.erasmus.p.lodz.pl dostępne są zasady i harmonogram rekrutacji na wyjazdy do uczelni zagranicznych w ramach porgramu Erasmus+ w roku akademickim 2015/2016.

 

Prosimy o dokładne zapoznanie się z procedurą, którą można znaleźć pod poniższym adresem:

http://erasmus.p.lodz.pl/studia/rekrutacja

 

Życzymy powodzenia w procesie kwalifikacji!