Letnia Szkoła-Zarządzanie projektami

 

 

W ramach Zadania 7 pn."Letnia szkoła dla 45 najlepszych studentów i pracowników z zakresu "Zarządzania pojektami" kończąca się certyfikatem na poziomie "D" IPMA" zostaną przeprowadzone coroczne, 10-dniowe szkolenia wprowadzające do zarządzania projektami oraz przygotowujące kierowników i członków zespołów projektowych do międzynarodowej certyfikacji IPMA, zakończone egzaminem państwowym.

 

W ramach działania wsparciem objętych będzie 40 studentów oraz 5 pracowników Politechniki Łódzkiej. Umożliwienie zdobycia certyfikatu pracownikom pozwoli rozwinąć ich potencjał w dziedzinie profesjonalnego zarządzania projektami między innymi z zakresu edukacji, nauki oraz innych projektów wspieranych przez Unię Europejską.

 

Z kolei dobrze wykształcony absolwent studiów wyższych, bez względu na branżę w której się specjalizuje, powinien wiedzieć jak zarządzać projektem, aby wyznaczony cel osiągnąć w założonym czasie, zmieścić się w określonym budżecie i zapewnić odpowiednia jakość finalnego produktu.

 

Szczegóły dotyczące certyfikacji IPMA znajdują się na stronie: http://www.spmp.org.pl/ipma

W dn. 13 czerwca 2012 r. odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej dotyczące analizy dokumentów aplikacyjnych na ostatnią edycję Letniej Szkoły z zakresu Zarządzania Projektami. W skład Komisji wchodził Z-ca Koordynatora Projektu ds. Merytorycznych, Z-ca Koordynatora Projektu ds. Administracyjnych oraz Koordynator Zadania. 

W wyniku procesu kwalifikacyjnego dofinansowanie przyznano wszystkim 39 studentom, którzy spełnili warunki formalne oraz 8 pracownikom PŁ.

Lista studentów zakwalifikowanych na Letnią Szkołę z Zakresu Zarządzania Projektami znajduje się w załączniku.

Pozostałe dokumenty określone w Regulaminie rekrutacji studentów – uczestników Letniej szkoły z zakresu zarządzania projektami kończącej się certyfikatem „D” IPMA (załączniki 4-8 oraz podpisany Regulamin) należy wydrukować w kolorze, wypełnić odręcznie niebieskim długopisem i złożyć w Biurze Projektów IFE  (ul. Żwirki 36, pok. 209) tylko w terminie 02/07/2012 - 13/07/2012.

W dn. 28/10/2010 o godz. 16.15 w Auli IFE odbyło się uroczyste rozdanie certyfikatów IPMA na poziomie D, które poprowadzili Dyrektor Centrum Kształcenia Międzynarodowego - doc. dr inż. Tomasz Saryusz-Wolski oraz Z-ca Dyrektora - dr inż. Dorota Piotrowska.

W uroczystości uczestniczyli pracownicy oraz studenci Politechniki Łódzkiej, którzy zdali egzamin certyfikujący uzyskując tym samym certyfikat IPMA na poziomie D. Egzamin zdało 70% osób, które podeszły do egzaminu w dwóch sesjach certyfikacyjnych.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Attachments:
Download this file (Obraz 004.jpg)IPMA_1493 kB
Download this file (Obraz 009.jpg)IPMA_2559 kB
Download this file (Obraz 022.jpg)IPMA_3549 kB
Download this file (Obraz 035.jpg)IPMA_4480 kB

Informujemy, że ogłoszono ostatnią edycję konkursu na szkolenie realizowane w ramach Letniej Szkoły Zarządzania Projektami.

Konkurs adresowany jest do wszystkich studentów Politechniki Łódzkiej oraz pracowników PŁ.

Szkolenie w wymiarze 80 godzin zostanie przeprowadzone we wrześniu 2012.

 

 

Jest to niepowtarzalna okazja do uzyskania za free międzynarodowego certyfikatu zarządzania projektami - International Project Management Association - IPMA na poziomie "D".

Niezbędną dokumentację określoną w Regulaminie Rekrutacji Studentów należy złożyć w Biurze Projektu IFE (pok. 209) do 11 czerwca 2012 r.

 

Informacji udzielają: Magda Konat - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 638 38 37 lub

                                Beata Krupińska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 638 38 26

Z największą radością informujemy, że 54 osoby - uczestnicy szkolenia z zakresu zarządzania projektami - zdały egzamin uzyskując prestiżowy certyfikat IPMA na poziomie "D".

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszej ścieżce kariery!!!!!!

W dn. 13 lipca 2011 r. odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej dotyczące analizy dokumentów aplikacyjnych na III edycję Letniej Szkoły z zakresu Zarządzania Projektami. W skład Komisji wchodził Z-ca Koordynatora Projektu ds. Merytorycznych, Koordynator Zadania oraz Pracownik ds. Monitoringu Projektu. 

W wyniku procesu kwalifikacyjnego dofinansowanie przyznano 35 studentom (6 wniosków skierowano na listę rezerwową do czasu wyjaśnienia z MNiSW) oraz 10 pracownikom PŁ (4 wnioski skierowano na listę rezerwową do czasu wyjaśnienia z MNiSW).

Lista studentów zakwalifikowanych na Letnią Szkołę z Zakresu Zarządzania Projektami  wraz z listą rezerwową znajduje się w załączniku.

Pozostałe dokumenty określone w Regulaminie rekrutacji studentów – uczestników Letniej szkoły z zakresu zarządzania projektami kończącej się certyfikatem „D” IPMA (załączniki 4-8) należy wydrukować w kolorze, wypełnić odręcznie niebieskim długopisem i złożyć w Biurze Projektów IFE  (ul. Żwirki 36, pok. 209) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 19/08/2011 r.

W dn. 02/10/2010 w sali nr 2 w Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej odbył się drugi egzamin umożliwiający zdobycie certyfikatu na poziomie "D" IPMA.
Do egzaminu podeszło 29 uczestników szkolenia realizowanego w ramach Letniej Szkoły z zakresu Zarządzania Projektami.

Informujemy, że ogłoszono kolejną edycję konkursu na szkolenie realizowane w ramach Letniej Szkoły Zarządzania Projektami.

Konkurs adresowany jest do wszystkich studentów Politechniki Łódzkiej oraz pracowników PŁ.

Szkolenie w wymiarze 80 godzin zostanie przeprowadzone we wrześniu 2011.

 

 

Jest to niepowtarzalna okazja do uzyskania za free międzynarodowego certyfikatu zarządzania projektami - International Project Management Association - IPMA na poziomie "D".

Niezbędną dokumentację określoną w Regulaminie Rekrutacji należy złożyć w Biurze Projektu IFE (pok. 209) do 01 lipca 2011 r.

 

Informacji udzielają: Magda Konat - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 638 38 37 lub

                                Beata Krupińska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 638 38 26